اولین صرافی حضوری و غیر حضوری ارزهای دیجیتال در یزد

اولین-صرافی-حضوری-و-غیر-حضوری

در میان بسیاری از ما تصور اشتباهی وجود دارد که بیت کوین را به عنوان یک کالا مورد توجه قرار می دهیم، در حالی که بیت کوین یک ثروت است. دلیل اصلی آن، این است که دانش بسیار زیادی در مورد کسب و کارهای مختلف و شرکت هایی که بیت کوین را برای پرداخت قبول می کنند، وجود ندارد. بسیاری از شرکت‌ها این ارز دیجیتالی را به عنوان مدلهای قانونی وجوه خود ، قبول می کنند.

خدمات پرداخت با ارزهای دیجیتال

هدف گروه صرافی کیان کریپتو فراهم نمودن بستری امن، سریع و آسان جهت خرید و فروش حضوری و آنلاین انواع ارزهای دیجیتال است.

مزایای خرید و فروش در کیان کریپتو اکسچنج

امنیت در معاملات آنلاین

ما در کیان کریپتو از آخرین استانداردهای امنیتی وب استفاده کرده‌ایم و با انجام آزمون‌های دوره‌ای نفوذ، از امنیت پلتفرم اطمینان حاصل می‌کنیم. ذخیره سازی سرد رمزارزها، امنیت کیف پول کاربران را دوچندان می‌کند.

بازار ۲۴ ساعته و تمام خودکار

کیان کریپتو اکسچنج یک بازار ۲۴ ساعته و تمام خودکار است. شما می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز معامله نمایید و همگام با بازارهای جهانی، کسب درآمد کنید. ‫مطمئن‬ باشید پشتیبانی کیان کریپتو همیشه در کنارتان خواهد بود.

خرید و فروش انواع ارز دیجیتال فقط با سه دهم درصد کارمزد

امروزه ارزهای دیجیتال به دلیل نوسانات شدید قیمت بسیار پرطرفدار شده‌اند ؛ متقاضیان خرید ارز دیجیتال می توانند از خدمات کیان کریپتو با کمترین میزان کارمزد خرید و فروش در بین تمام صرافی ها استفاده کنند.

خرید و فروش ارز دیجیتال را با ما تجربه کنید …

کیان کریپتو نخستین بازار حرفه‌ای یا اصطلاحاً Exchange Market برای مبادله دارایی‌های دیجیتال و رمزارزهای بیت‌کوین، اتریوم، ریپل، لایت‌کوین، بیت‌کوین کش و تتر با پول رایج ایران (ریال) است.