جدیدترین خبر از بودجه ۶ تریلیون دلاری جو بایدن برای ارزهای دیجیتال .

بودجه دولت بایدن برای ارز دیجیتال

بودجه دولت بایدن برای ارز دیجیتال

بیت کوین پس از اعلامیه بودجه ۶ تریلیون دلاری ایالات متحده از دولت بایدن ، احتمال ۴۰,۰۰۰ دلاری شدن و تثبیت آن بسیار زیاد است.

طبق یک جفت اسناد که روز جمعه منتشر شد ، پیشنهاد بودجه رئیس جمهور جو بایدن برای سال ۲۰۲۲ شامل چندین مورد جدید برای گزارش ارز های دیجیتال است.

بودجه ای که روز جمعه منتشر شد ، شامل دو پیشنهاد است که به وزارت خزانه داری الزامات بیشتری در مورد نوع موسسات مالی اطلاعاتی را که باید به خدمات درآمد داخلی (IRS) یا سایر زیرمجموعه های خزانه داری گزارش دهند ، ارائه می دهد.

بودجه ۶ تریلیون دلاری دولت بایدن در ارتباط با ارزهای دیجیتال 

دولت بایدن قصد دارد اواخر این هفته پیشنهاد ۶ تریلیون دلاری را ارائه دهد. بلافاصله پس از انتشار این خبر ، قیمت بیت کوین به بالای ۴۰,۰۰۰ دلار افزایش یافت اما با این حال نتوانست آن سطح را حفظ کند. 

مطلب پیشنهادی : جریان چشمان لیزری و حمایت بیت کوین تا ۱۰۰,۰۰۰ دلار

براساس گزارشی از نیویورک تایمز ، این بودجه بخشی از برنامه دو بخشی فدرال بایدن است و در سال ۲۰۲۲ هزینه می شود که کل هزینه ممکن است به ۸.۲ تریلیون دلار آمریکا برسد.

Bitcoin-Price-Kian-Crypto

تحلیلگران جامعه رمزنگاری پس از اعلام این خبر ، به سرعت استدلال کردند و اظهار داشتند که بیت کوین می تواند ارزش را در برابر منحنی بدهی انبوه ذخیره کند.

این یکی از سناریوهایی است که مجدداً ارز فیات چاپ می شود و باعث تقویت دیدگاه تحلیلگران در مورد تورم بیش از حد فیات و تعیین مسیر صعودی بیت کوین می شود.

پس از پیشنهاد افزایش مالیات ، بایدن گفت که دولت تا سال ۲۰۳۰ طول می کشد تا کسری هزینه های خود را جبران کند ، این یک بدهی برای ایالات متحده است.

“این پیشنهاد کارگزاران ، از جمله اشخاصی مانند مبادلات دارایی رمزنگاری ایالات متحده و ارائه دهندگان کیف پول میزبان ، را ملزم می کند هنگام گزارش دادن در مورد دارایی های رمزنگاری شده توسط آن اشخاص در یک حساب با کارگزار ، اطلاعات مربوط به نهادهای منفعل خاص و صاحبان خارجی قابل توجه آنها را گزارش دهند. “

“فرار مالیاتی با استفاده از دارایی های رمزنگاری مشکلی است که به سرعت در حال رشد است. از آنجا که صنعت کاملاً دیجیتالی است ، مودیان مالیاتی می توانند با مراکز مبادله رمزنگاری در خارج از کشور و ارائه دهندگان کیف پول معامله کنند بدون اینکه از ایالات متحده خارج شوند. »

گزارش اطلاعات بودجه ۲۰۲۲ دولت جو بایدن 

بر اساس سند خزانه داری ، بودجه ۲۰۲۲ شامل چندین مورد دیگر برای گزارش رمزنگاری شده است.

پیشنهاد دوم برای معرفی ساختار “گزارش جامع گزارش مالی” برای اهداف انطباق مالیاتی ، موسسات مالی را ملزم می کند که داده های مربوط به حساب های کاربری را با تفکیک انواع مختلف نقل و انتقالات بالاتر از حد ناچیز ۶۰۰ دلار گزارش دهند.

در این سند آمده است که این شامل مبادله دارایی های رمزنگاری شده و متولیان آن است.

“به طور جداگانه ، الزامات گزارش در مواردی اعمال می شود که مالیات دهندگان دارایی های رمزنگاری شده را از یک کارگزار خریداری می کنند و سپس دارایی های رمزنگاری شده را به کارگزار دیگری منتقل می کنند و مشاغلی که دارایی های رمزنگاری شده را در معاملات با ارزش بازار عادلانه بیش از  ۱۰،۰۰۰ دلار دریافت می کنند ، باید چنین معاملاتی را گزارش دهند.

بودجه بیش از یک هفته پس از پیشنهاد وزارت خزانه داری آمریکا به موسسات مالی و سایر مشاغل دریافتی مبالغی بیش از ۱۰ هزار دلار به صورت رمزنگاری برای گزارش آن به اداره امور مالیه ، تأمین می شود. این پیشنهاد نیز مشابه پیشنهاد شبکه اجرای جرایم مالی است.