Character illustration of people holding user account icons

سطوح کاربری

به‌منظور رعایت حقوق کاربران محترم و کاهش ریسک معاملات در صرافی کیان کریپتو و همچنین ایجاد فضایی کاملاً سالم و بدون دغدغه برای کاربران فعال، سیستم جدید احراز هویت در صرافی کیان کریپتو با تعریف سطوح حساب کاربری، ایجاد گردید.مزایای سیستم احراز هویت جدید عبارت است از:
  • امکان استفاده از بازارهای رمزارز به رمزارز صرافی کیان کریپتو بدون نیاز به احراز هویت و با کمترین کارمزد معاملات
  • امکان ارائه خدمات حرفه ای تر به کاربران در سطوح بالاتر با در نظرگرفتن مزایای ویژه
  • تسهیل استفاده از خدمات صرافی کیان کریپتو برای کاربران در سطوح پایین تر
  • سالم سازی حداکثری فضای معاملاتی در صرافی کیان کریپتو
  اشخاص حقیقی سطح ۱

کاربرانی که نام  و نام خانوادگی، موبایل،ایمیل و کد ملی به همراه اطلاعات حساب بانکی تأییدشده در سیستم داشته باشند در این سطح قرار می‌گیرند.امکان واریز رمزارز به‌صورت نامحدود و همچنین امکان مبادله در بازارهای رمزارز به رمزارز و رمزارز به ریال به‌صورت نامحدود برای کاربران این سطح وجود خواهد داشت.سقف واریز ریالی برای کاربران این سطح ۱ میلیون تومان در ۲۴ ساعت است. سقف برداشت رمزارز در ۲۴ ساعت اخیر معادل ۱۵۰ میلیون تومان و سقف برداشت ریال معادل ۳۰ میلیون تومان می‌باشد.مجموع برداشت رمزارز و ریال در ۲۴ ساعت اخیر می‌بایست کمتر از ۲۰۰ میلیون تومان باشد. سقف مجموع درخواست‌های برداشت برای کاربران این سطح در ۳۰ روز اخیر، ۲ میلیارد تومان است.

  سطح ۲

کاربرانی که اطلاعات هویتی(نام و نام خانوادگی و نام پدر و تاریخ تولد و ایمیل، موبایل، کد ملی (به همراه کارت ملی و عکس سلفی)، اطلاعات حساب بانکی و همچنین تلفن ثابت به همراه آدرس و کد پستی محل سکونت تأییدشده در سیستم داشته باشند در این سطح قرار می‌گیرند.امکان واریز رمزارز و ریال به‌صورت نامحدود و همچنین امکان مبادله در بازارهای ارزدیجیتال به ریال و ارزدیجیتال به تتر و ارزدیجیتال به ارزدیجیتال به‌صورت نامحدود برای کاربران این سطح وجود خواهد داشت.سقف برداشت رمزارز و ریال در مجموع در ۲۴ ساعت اخیر معادل ۵۰۰ میلیون تومان می باشد. سقف مجموع درخواست‌ها برای کاربران این سطح در ۳۰ روز اخیر، ۳ میلیارد تومان است.

  اشخاص حقوقی

کاربران حقوقی (شرکت ها) با ارائه آگهی ثبتی آخرین تغییرات شرکت، لیست اسامی اعضای هیئت‌مدیره به همراه مدیرعامل و معرفی نماینده شرکت با نامه رسمی و مهر و امضاء و همچنین پذیرش قوانین و مقررات استفاده از خدمات صرافی کیان کریپتو را میتوانند، در این سطح قرار گیرند.امکان واریز رمزارز به‌صورت نامحدود و همچنین امکان مبادله در بازارهای رمزارز به رمزارز و رمزارز به ریال به‌صورت نامحدود برای کاربران این سطح وجود خواهد داشت.سقف برداشت رمزارز در ۲۴ ساعت اخیر معادل ۱.۵ میلیارد تومان و سقف برداشت ریال معادل ۵۰۰ میلیون تومان می‌باشد. مجموع برداشت رمزارز و ریال در ۲۴ ساعت اخیر می‌بایست کمتر از ۱.۵ میلیارد تومان باشد. سقف مجموع درخواست‌ها برای کاربران این سطح در ۳۰ روز اخیر، ۱۵ میلیارد تومان است.

 

تمامی کاربران حقیقی و حقوقی ، که به مدت ۳ ماه به‌صورت مداوم با میانگین حجم مبادلات ۵ میلیارد تومان در ماه با صرافی کیان کریپتو کار کرده باشند می‌توانند از طریق تیکت پشتیبانی درخواست ارتقاء به سطح ویژه با امکان واریز و برداشت نامحدود را داشته باشند.