Character illustration of people holding user account icons

سطوح کاربری

به‌منظور رعایت حقوق کاربران محترم و کاهش ریسک معاملات در صرافی کیان کریپتو و همچنین ایجاد فضایی کاملاً سالم و بدون دغدغه برای کاربران فعال، سیستم جدید احراز هویت در صرافی کیان کریپتو با تعریف سطوح حساب کاربری، ایجاد گردید.

کاربران حقیقی

کاربرانی که نام  و نام خانوادگی، موبایل،ایمیل و کد ملی به همراه اطلاعات حساب بانکی تأییدشده در سیستم و همچنین اطلاعات هویتی(نام و نام خانوادگی و نام پدر و تاریخ تولد و ایمیل، موبایل، کد ملی (به همراه کارت ملی و عکس سلفی)، اطلاعات حساب بانکی و همچنین تلفن ثابت به همراه آدرس و کد پستی محل سکونت تأییدشده در سیستم داشته باشند در این سطح قرار می‌گیرند.

سقف خرید یا فروش ارزهای دیجیتال برای کاربران حقیقی در مجموع در ۲۴ ساعت معادل ۱۰۰ میلیون تومان می باشد. سقف مجموع درخواست‌ها برای کاربران این سطح در ۳۰ روز ، ۲ میلیارد تومان است.

کاربران حقوقی

کاربران حقوقی (شرکت ها؛موسسه ها؛سازمان ها) با ارائه آگهی ثبتی آخرین تغییرات شرکت، لیست اسامی اعضای هیئت‌مدیره به همراه مدیرعامل و معرفی نماینده شرکت با نامه رسمی و مهر و امضاء و همچنین پذیرش قوانین و مقررات استفاده از خدمات صرافی کیان کریپتو را میتوانند، در این سطح قرار گیرند.امکان واریز رمزارز به‌صورت نامحدود و همچنین امکان مبادله در بازارهای رمزارز به رمزارز و رمزارز به ریال به‌صورت نامحدود برای کاربران این سطح وجود خواهد داشت.

سقف خرید یا فروش ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت معادل ۳۰۰ میلیون تومان می‌باشد. سقف مجموع درخواست‌ها برای کاربران این سطح در ۳۰ روز ، ۵ میلیارد تومان است.

کاربران ویژه

تمامی کاربران حقیقی و حقوقی ، که به مدت ۳ ماه به‌صورت مداوم با میانگین حجم مبادلات ۳ میلیارد تومان در ماه با صرافی کیان کریپتو کار کرده باشند می‌توانند از طریق تیکت پشتیبانی درخواست ارتقاء به سطح ویژه با امکان واریز و برداشت نامحدود را داشته باشند.