وجه نقد یا بیت کوین؟

وجه-نقد-یا-بیت-کوین-kian-crypto

به عنوان مصرف کننده ، مزایای استفاده از بیت کوین در ازای وجه نقد کاملا مشخص و ملموس هستند.

بیت کوین و مصرف کنندگان

به عنوان مصرف کنندد ، مزایای استفاده از بیت کوین کاملا مشخص و ملموس هستند. اول از همه دیگر نیازی به استفاده از پول نقد برای خرید کالاها یا خدمات در فروشگاه های سنتی نیست. پول نقد دلهره آور و از مدافتاده است و تنها کیف پولتان را سنگین می کند، پس سریعا به دنبال خرج کردن و رهایی از آن هستید. به علاوه ممکن است پول هایی را به همراه داشته باشید که تقلبی است، اما از آن خبر ندارید. بیت کوین به دلایل زیادی جایگزین مناسبی برای پرداخت هزینه ی کالاها .

و خدمات نسبت به حساب بانکی ، کارت اعتباری کارت هدیه و غیره است . به جای اتکا بر خدمات یک بانک ، بیت کوین به شما این امکان را میدهد که در هر زمان و مکانی در دنیا فارغ از دغدغه هایی مانند تعطیلات از آن استفاده کنید. . وقتی پرداخت آنلاینی را انجام دهید، پردازش به سرعت یک چشم به هم زدن انجام میشود.

بیت کوین ، ارز دیجیتال بدون مرز است

و همان کاربردی را در اروپا دارد که در آمریکای شمالی، آفریقا، آسیا، آمریکای لاتین و استرالیا دارد. هر کسی در دنیا می تواند از بیت کوین به جای وجه نقد برای پرداخت استفاده کند، در حال حاضر شما برای پرداخت نهایی از چندین مرحله گذر می کنید. آشنایی با نحوه ی کار کرد بیت کوین بیت کوین نحوه ی کارکرد پول های رایج سنتی را به چالش کشید این کار افکار مردم را به طور مثبتی نسبت به این پول تغییر داد در نظر داشتن بحران های مالی در دهه ی گذشته قابل درک است که برخی به دنبال راه حل هایی خلاقانه و جدید برای اقتصادی بهتر باشند. پیت ویژگی های بی نظیر خود، یعنی شفافیت و غیرمتمرکز بودنش می تواند ان قدرتمند برای رسیدن به این اهداف محسوب شود. .

یکی از کارهایی که بیت کوین انجام می دهد، دور زدن سیستم مالی موجود و ارائه ی خدمات مالی و وجه نقد به جوامعی در سرتاسر جهان است که به خدمات بانک دسترسی ندارند. در حالی که بیشتر افراد در دنیای غرب داشتن حساب بانکی را امری عادی می دانند، در جاهای دیگر دنیا شاهد داستانی کاملا متفاوت هستیم. برای مثال، تا۹۰ درصد جمعیت بعضی از کشورهای آفریقایی به خدمات بانکی دسترسی ندارند. آیا این افراد حق و شایستگی کمتری نسبت به آمریکایی ها با اروپایی ها برای افتتاح حساب بانکی دارند؟ بی شک خیر، اما نارسایی های سیستم مالی موجود و قوانین آن دسترسی به خدمات بانکی را برای بسیاری از شهروندان جهان غیرممکن ساخته است. در حال حاضر جامعه به سمت اکوسیستم بدون وجه نقد پیش می رود

سیستم بدون وجه نقد

مردم بیش از پیش از بانک و کارت های بانکی برای خرید و استفاده از کالاها و خدمات به صورت آنلاین و آفلاین استفاده می کنند. برای مثال، پرداخت با تلفن همراه در حال افزایش است و این امر تراکنش های کارتی و وجه نقد را تهدید می کند. بیت کوین سال هاست که بر روی تلفن های همراه موجود است و قابلیت پرداخت دارد. ما به آرامی به سمت پرداختن به مفهوم پتانسیل و کاربردهای آیندهی فناوری زنجیروی بلوکی خواهیم رفت: زنجیره ی بلوکی می تواندحضور فعال در بازار حواله (انتقال وجه میان دو طرف) و برتری در تمام ابعاد نسبت به روش های کنونی . ارسال پول از یک نقطه از جهان به نقطه ی دیگر تنها در چند ثانیه : تبدیل پول به هر نوع واحد پولی مورد نظر . عدم نیاز به حساب بانکی، تبدیل بیت کوین به ابزاری بسیار قدرتمند در جوامعی که دسترسی محدودی به بانک و وجه نقد دارند یا اساسا دسترسی ندارند.