کارمزد های بسیار اندک بیت کوین از ویژگی های جذاب BTC

کارمزد بیت کوین کیان کریپتو

کیان کریپتو سایت تخصصی بین المللی در زمینه انجام معاملات با استفاده از ارز های دیجیتال و ارائه مقالات معتبر در زمینه کارمزد های بیت کوین فعالیت دارد.

کارمزد های اندک

اگر هیچ چیز مثبتی در مورد بیت کوین برای افراد وجود نداشته باشد ، این موضوع را نمی توان رد کرد که تراکنش های بیت کوین اغلب با کارمزدهای بسیار پایین یا حتی صفر برای انتقال پول در سطح بین المللی انجام می شوند.

این ویژگی به نوعی در رقابت با زیرساخت ها و ساز و کارهای مالی سنتی است که برای انجام دادن نقل و انتقالات بین المللی برای مبالغ کم تا بیش از ۵۰ دلار نیز کارمزد دریافت می شود یا مؤسسه هایی مانند وسترن یونیون که کارمزدشان بر اساس مقدار و محل ارسال پول متفاوت است.

البته فلزات گران بها نیز می توانند به عنوان روشی برای انتقال ارزش در فراسوی مرزها به کار روند ، اما انتقال طلا و نقره خود همراه با پرداخت هزینه های گمرک و قانونی همراه است که گاه هزینه های آنها بیشتر از روش های مطرح شده می باشد.

تاثیر جهانی بیت کوین

این جاست که بیت کوین تأثیر جهانی خود را به ویژه در بازار حواله ی پول در سطح بین المللی نشان می دهد.

به ویژه در کشورهایی که داشتن حساب بانکی یا کارت بانکی مشکل است ، بیت کوین می تواند به عنوان یک راه حل تازه ی پرداخت برای شهروندان مطرح شود که قابلیت تبدیل شدن به هر ارز محلی را دارد. ایرانیان به دلیل مواجهه با تحریم های بانکی بین المللی به خوبی میتوانند از بیت کوین برای پرداخت های بین المللی خود استفاده نمایند.

در حال حاضر شرکت های زیادی به این بازار وارد شده اند و مناطقی مانند آفریقا و فیلیپین را هدف قرار داده اند. تا کنون این خدمات در مقیاس کوچک موفقیت آمیز بوده،  اما در آینده باید خدمات خود را توسعه دهند و با خارج شدن جوامع محلی و تسریع در شکل گیری جامعه ی به هم پیوسته ی جهانی به طور شگفت آوری نفوذ خود را ارتقا دهند. در حالی که ما به یادگیری و آزمایش کاربردها و پتانسیل های گوناگون فناوری زنجیره ی بلوکی ادامه           می دهیم ، افق های تازه و متعددی برای بهبود این سیستم در آینده گشوده خواهد شد.