کسب درآمد از طریق بازی های تحت شبکه بلاکچین

CryptoGames

آیا ارز دیجیتال آینده بازی های آنلاین است ؟

ارز های دیجیتال در سال های اخیر به یک پدیده جهانی تبدیل شده است. صنایع مختلف به راحتی از رمزارز ها سود می برند و یکی از این صنایع ، بازی های آنلاین است.

بر اساس گزارش Wax ، حدود ۷۵ درصد از بازیکنان بازی های آنلاین می خواهند دارایی های مجازی خود را با ارزی که می توانند برای خرید و فروش در سایر سیستم عامل ها استفاده کنند ، مبادله کنند.

ارزهای رمزنگاری شده بازیکنان را قادر به جمع آوری و تجارت دارایی های مجازی می کند که می توانند آنها را در هر نقطه از جهان مبادله و معامله کنند. از این رو صنعت گیمینگ را راهی امن و آسان برای کسب درآمد ارائه می دهد.

امروزه بازی‌های ویدیویی مبتنی بر بلاکچین زیادی ظهور کرده‌اند که شاهد تاثیرشان بر صنعت ارز های دیجیتال بوده‌ایم. با ظهور توکن‌های غیر قابل تعویض یا غیر مثلی (NFT) و دارایی‌های دیجیتال منحصربه‌فرد مربوط به محتوای داخل بازی‌ها، بازیکنان می‌توانند با انجام بازی رمز ارز دریافت کرده و همانند یک شی فیزیکی، بعدا آن‌ها را بفروشند.

مطلب پیشنهادی : عملکرد شبکه بلاک‌چین و بیت کوین چگونه است ؟

ارز رمزنگاری شده چیست ؟

ارز رمزنگاری شده یک دارایی مجازی است که توسط رمزنگاری های مخصوص به شبکه خود محافظت می شود. از فناوری بلاکچین برای اطمینان از تمرکززدایی ، شفافیت و تغییر ناپذیری استفاده می کند.

ارزهای رمزنگاری شده در برابر دخالت و دستکاری دولت مصون هستند زیرا به طور کلی ، هیچ مرجع مرکزی در مورد ارز رمزنگاری شده صادر نمی کند. محبوب ترین ارز دیجیتال مبتنی بر بلاک چین ، بیت کوین است. دیگر رمزارزهای رقیب عبارتند از Litecoin ، Peercoin و Namecoin ، و همچنین Ethereum ، Cardano و EOS هستند.

رمز ارز ها در بازی های آنلاین چگونه کار می کنند ؟

می توان ارزهای رمزنگاری شده را از طریق مبادلات کیف پول خرید یا فروش کرد. به عنوان مثال ، هنگامی که یک کاربر می خواهد واحدهای ارز رمزنگاری شده را برای کاربر دیگری ارسال کند ، آن را به کیف پول دیجیتالی آن کاربر ارسال می کند.

در بازی های آنلاین ، استراتژی های کسب درآمد در قالب خریدهای درون برنامه ای ، تبلیغات درون برنامه ای و بازاریابی وابسته یا ارجاعی است.

خریدهای درون برنامه ای به بازیکنان اجازه می دهد چیزی را مستقیماً در بازی مانند سکه ، زندگی اضافی و شخصیت های سفارشی خریداری کنند.

تبلیغات درون برنامه ای در بازی های آنلاین به صورت تبلیغات با پاداش ارائه می شود ، که در آن بازیکنان باید وظایف خاصی را انجام دهند ، تبلیغات ویدیویی را تماشا کنند و نظرسنجی ها را برای کسب ارزهای رمزنگاری شده پر کنند.

بازاریابی وابسته در بازار جدید است ، در آن بازیکنان باید پیوندها و بنر های وابسته را برای ارجاع به یک دوست ، دریافت پاداش ، ثبت نام در یک پیشنهاد رایگان ، کلیک کنند.

اگر به CoinMarketCap مراجعه کنید، لیستی بلند بالا از توکن‌های گیمینگ را مشاهده خواهید کرد. در این فهرست ، تمام ارزهای دیجیتال مربوط به بازی‌های مبتنی بر بلاکچین به‌همراه قیمت ، عرضه در گردش و ارزش بازار آن‌ها وجود دارد.

بازی کنید و ارز دیجیتال رایگان کسب کنید

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید ، برترین توکن گیمینگ مربوط به بازای Axie Infinity است که در لیست کلی رمز ارزها ، در جایگاه ۴۶ ام ارزهای دیجیتال برتر از نظر مارکت کپ قرار دارد.

Crypto-Games

در حال حاضر ۱۲۳ بازی دارای ارز دیجیتال مخصوص به خود در کوین مارکت کپ لیست شده‌اند که با توجه به آینده روشن این فضا ، احتمال افزایش تعداد بازی‌ها و قیمت رمز ارزهای اختصاصی آن‌ها وجود دارد.