اضافه شدن ۲ میلیارد دلار بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال به صندوق سرمایه گذاری ارز های دیجیتال شرکت Grayscale

goldman-sachs

Grayscale Investments ، بزرگترین شرکت مدیریت دارایی های دیجیتال جهان ، در طی ۲۴ ساعت نزدیک به  ۲ میلیارد دلار در رمز ارزهایی همچون بیت کوین و اتریوم و دیگر رمز ارزها سرمایه گذاری کرده است.

این شرکت روز چهارشنبه توییت کرد که کل دارایی های تحت مدیریت آن بالغ بر ۴۵.۸ میلیارد دلار در مقایسه با ۴۴.۹ میلیارد دلار روز قبل است.
این شامل افزایش تراست Bitcoin Grayscale (GBTC) و Grayscale Ethereum Trust (ETHE) به ترتیب ۲۸۳.۳ میلیون دلار و ۵۸۶.۵ میلیون دلار بود.
مقیاس شرکت Grayscale همچنین تعداد زیادی از altcoins را شامل می شود ، از جمله افزایش ارز ۱۶.۸۹ in در  (ZEN) و ۱۳.۲۵٪ در livepeer (LPT).

بیشتر بدانید : آلت‌کوین چیست؟ معرفی بهترین آلت‌کوین های بازار 

آخر هفته گذشته ، بر اساس جدول ارسال شده توسط این شرکت در یک توییت ، Grayscale علاوه بر ۲ میلیارد دلار بیت کوین  Ethereum ، LINK ، Livepeer ، Zcash ، Litecoin و غیره خریداری کرد.

Grayscale Digital Currency Group متعلق به شرکت CoinDesk است.

همچنین بر اساس گفته‌های رییس دپارتمان دارایی‌های دیجیتال بانک گلدمن ساکس ، این بانک درصدد ارائه قراردادهای آتی (Futures) و اختیار (Options) اتریوم است. سازمان‌های سرمایه‌گذاری در پی افزایش موجودی و گسترش خدمات خود در حوزه ارزهای دیجیتال هستند.

شرکت سرمایه‌گذاری Grayscale در روز دوشنبه ۱۴ ژوئن اعلام کرد که میزان سرمایه‌گذاری این تیم در ارزهای دیجیتال به ۳۵.۵ میلیارد دلار رسیده است.

Grayscale از سرمایه‌گذاران خواسته است تا سهام‌های خود در صندوق بیت کوین این شرکت را برای مدت ۶ ماه دیگر نگه دارند. بعد از آن می‌توانند در بازارهای آزاد دارایی خود را به فروش برسانند.

صندوق سرمایه گذاری ارز های دیجیتال شرکت Grayscale 

goldman-sachs

عرضه قرارداد آتی در بانک Goldman Sachs

بر اساس گزارش بلومبرگ بانک بین‌المللی Goldman sachs  قصد دارد خدمات خود را در حوزه ارزهای دیجیتال گسترش دهد. متیو مک‌درمت رییس دپارتمان دارایی‌ ارز های دیجیتال Goldman sachs اعلام کرد که این بانک در صدد است تا از طریق گزارشات صرافی‌هایی که تراکنش‌های بیت کوین را رصد می‌کنند ، معاملات را تسهیل ببخشد. او در پاسخ به سوال کاربران گفت:

ما متوجه شدیم که کاربرانی که قصد ترید دارند به این سطح برای ورود به بازار علاقه بیشتری دارند. ما این اقدام را تمرین پاکسازی مناسبی در راستای کاهش اهرم‌ها در سیستم می‌بینیم.

 

مطلب پیشنهادی : جدیدترین خبر از بودجه ۶ تریلیون دلاری جو بایدن برای ارزهای دیجیتال