هزینه خدمات و کارمزدها

هدف ما ایجاد بستری شفاف برای معاملات شماست.

به همین منظور تمامی هزینه‌ها و کارمزدهای بستر صرافی کیان کریپتو را به صورت شفاف و دقیق به اطلاع کاربران می‌رسانیم. ثبت‌نام و استفاده از سامانه‌ی صرافی کیان کریپتو کاملا رایگان می‌باشد و تنها طبق توضیحات مندرج در این صفحه، از برخی معاملات و اعمال مالی انجام شده در سامانه هزینه‌ی کمی به عنوان کارمزد کسر می‌شود.

کارمزد خرید یا فروش

کارمزد خرید یا فروش در سامانه صرافی کیان کریپتو بصورت درصدی از مبلغ کل درخواست خرید یا فروش است و  کارمزد تمامی حجم های خرید یا فروش انواع ارزهای دیجیتال ۰.۳ درصد(سه دهم درصد) میباشد.

لازم به توضیح است که کسر کارمزد از معاملات باعث جلوگیری از ثبت معاملات صوری و مکرر خواهد شد و شرایط مطلوب‌تری را در بازار برای تمامی کاربران ایجاد می‌کند و همچنین کارمزد شبکه بلاکچبن بصورت مجزا محاسبه و کسر میگردد.

کارمزد به صورت درصد از حجم دارایی درخواستی محاسبه می‌شود. به طور مثال اگر به عنوان فروشنده، بخواهید در برابر بیت‌کوین، ریال دریافت کنید کارمزد به صورت درصد از ریال دریافت می‌شود، و بالعکس اگر به عنوان خریدار بخواهید با ریال خود بیت‌کوین خریداری نمایید، کارمزد به صورت درصد از بیت‌کوین دریافت خواهد شد.

در هنگام ثبت درخواست خرید یا فروش از طریق سامانه‌ی صرافی کیان کریپتو، مبلغ دقیق کارمزد برای آن معامله برای شما نمایش داده خواهد شد.

برداشت های ریالی برای تمامی حساب ها، در قالب پایا و به شرح زیر انجام خواهد شد:

  • درخواست های برداشت ریال صرفاً در روزهای کاری پردازش میشوند و در روزهای تعطیل به دلیل از سرویس خارج بودن شبکه های ساتنا و پایا امکان تسویه به جز در موارد خاص وجود ندارد.
  • درخواست های ثبت شده تا ساعت ۱۲:۴۵، در سیکل ۱۳:۴۵ تسویه خواهد شد.
  • درخواست های برداشت ریالی بعد از ساعت ۱۱:۴۵ تا ساعت ۲۲، در روز کاری بعد در ساعت ۴ الی ۷ صبح به حساب کاربران محترم واریز خواهد شد.️
  • درخواست های بعد از ساعت ۲۲ تا ۹ صبح، در ساعت ۱۰:۴۵ دقیقه صبح، به حساب کاربران محترم واریز خواهد شد.

در نظر داشته باشید زمان پردازش سیکل پایا از سوی بانک مرکزی با زمان واریز به حساب شما متفاوت خواهد بود و معمولا با تاخیر ۳۰ تا ۴۵ دقیقه به حساب مقصد واریز میشود.

کارمزد خریدار ارزهای دیجیتال به صورت ارز دیجیتالی کسر شده و کارمزد فروشنده ارزدیجیتال از مبلغ دریافتی به ریال کسر میگردد

کارمزد شبکه بلاکچین در خصوص واریز و برداشت رمزارز از صرافی کیان کریپتو به کیف پول مشتریان و بالعکس:

کارمزد واریز و یا برداشت دارایی‌های دیجیتال به نوع کوین بستگی دارد و کارمزد ها همیشه ثابت نیست و با توجه به شرایط شبکه بلاک‌چین ارز مورد نظر تغییر می کند که این کارمزد در زمان خرید از ما یا فروش به ما بصورت مجزا توسط شبکه بلاکچین محاسبه و اخذ میگردد و در حال حاضر به شرح زیر است:

 

دارایی دیجیتال کارمزد انتقال خرید از ما حداقل قابل خرید از ما کارمزد انتقال فروش به ما حداقل قابل فروش به ما
بیت‌کوین(آدرس سگویت) ۰.۰۰۰۳۵ BTC ۰.۰۰۲ BTC ۰ BTC ۰.۰۰۰۴ BTC
بیت‌کوین(آدرس لگاسی) ۰.۰۰۰۳۵ BTC ۰.۰۰۲ BTC ۰.۰۰۰۲ BTC ۰.۰۰۰۴ BTC
اتریوم متغیر بنا به شرایط شبکه ۰.۰۳ ETH ۰ ETH ۰.۰۰۱ ETH
لایت‌کوین ۰.۰۰۱ LTC ۰.۰۰۲ LTC ۰ LTC ۰.۰۰۰۵ LTC
تتر – شبکه اتریوم متغیر بنا به شرایط شبکه ۵۰۰ USDT ۱۰ USDT ۱۵ USDT
تتر – شبکه ترون ۰.۸ USDT ۱۰ USDT ۰ USDT ۰.۵ USDT
ریپل ۰.۱ XRP ۲۱ XRP ۰ XRP ۰ XRP
بیت‌کوین کش ۰.۰۰۱ BCH ۰.۰۱ BCH ۰ BCH ۰.۰۰۰۵ BCH
بایننس کوین ۰.۰۰۱ BNB ۰.۱ BNB ۰ BNB ۰ BNB
EOS ۰.۱ EOS ۵ EOS ۰ EOS ۰ EOS
استلار ۰.۰۱ XLM ۱۰۰ XLM ۰ XLM ۰ XLM
اتریوم کلاسیک ۰.۰۱ ETC ۱ ETC ۰ ETC ۰ ETC
ترون ۱ TRX ۱۰۰ TRX ۰ TRX ۰.۰۰۱ TRX
دوج کوین ۱۰ DOGE ۲۰۰ DOGE ۰ DOGE ۵ DOGE