هزینه خدمات و کارمزدها

هدف ما ایجاد بستری شفاف برای معاملات شماست.

به همین منظور تمامی هزینه‌ها و کارمزدهای بستر صرافی کیان کریپتو را به صورت شفاف و دقیق به اطلاع کاربران می‌رسانیم. ثبت‌نام و استفاده از سامانه‌ی صرافی کیان کریپتو کاملا رایگان می‌باشد و تنها طبق توضیحات مندرج در این صفحه، از برخی معاملات و اعمال مالی انجام شده در سامانه هزینه‌ی کمی به عنوان کارمزد کسر می‌شود.

کارمزد خرید یا فروش

کارمزد خرید یا فروش در سامانه صرافی کیان کریپتو بصورت ۰.۱ درصد از مبلغ کل معامله است و محاسبه‌ی آن بر اساس ملاحظات زیر صورت می‌گیرد. لازم به توضیح است که کسر کارمزد از معاملات باعث جلوگیری از ثبت معاملات صوری و مکرر خواهد شد و شرایط مطلوب‌تری را در بازار برای تمامی کاربران ایجاد می‌کند و همچنین کارمزد شبکه بلاکچبن بصورت مجزا محاسبه و کسر میگردد.

کارمزد به صورت درصد از حجم دارایی درخواستی محاسبه می‌شود. به طور مثال اگر به عنوان فروشنده، بخواهید در برابر بیت‌کوین، ریال دریافت کنید کارمزد به صورت درصد از ریال دریافت می‌شود، و بالعکس اگر به عنوان خریدار بخواهید با ریال خود بیت‌کوین خریداری نمایید، کارمزد به صورت درصد از بیت‌کوین دریافت خواهد شد.

در هنگام ثبت معاملات از طریق سامانه‌ی صرافی کیان کریپتو، مبلغ دقیق کارمزد برای آن معامله برای شما نمایش داده خواهد شد.

در کیان کریپتو اکسچنج هر معامله (خرید یا فروش) شامل یک کارمزد واحد می شود که برابر با یک دهم درصد است.

کارمزد برداشت ریال به دلیل هزینه‌های بانکی و درگاه یک درصد مبلغ درخواستی تا سقف ۳۰۰۰ تومان می‌باشد. به طور مثال در صورت برداشت مبلغ ۱۰۰۰۰۰ تومان، ۱۰۰۰ تومان بابت کارمزد کسر و ۹۹۰۰۰ تومان به حساب درخواستی واریز خواهد شد. برای مبالغ بیش از ۳۰۰۰۰۰ تومان، کارمزد ثابت و برابر با ۳۰۰۰ تومان خواهد بود.

برداشت های ریالی برای تمامی حساب ها، در قالب پایا و به شرح زیر انجام خواهد شد:

  • درخواست های برداشت ریال صرفاً در روزهای کاری پردازش میشوند و در روزهای تعطیل به دلیل از سرویس خارج بودن شبکه های ساتنا و پایا امکان تسویه به جز در موارد خاص وجود ندارد.
  • درخواست های ثبت شده تا ساعت ۱۲:۴۵، در سیکل ۱۳:۴۵ تسویه خواهد شد.
  • درخواست های برداشت ریالی بعد از ساعت ۱۱:۴۵ تا ساعت ۲۲، در روز کاری بعد در ساعت ۴ الی ۷ صبح به حساب کاربران محترم واریز خواهد شد.️
  • درخواست های بعد از ساعت ۲۲ تا ۹ صبح، در ساعت ۱۰:۴۵ دقیقه صبح، به حساب کاربران محترم واریز خواهد شد.

در نظر داشته باشید زمان پردازش سیکل پایا از سوی بانک مرکزی با زمان واریز به حساب شما متفاوت خواهد بود و معمولا با تاخیر ۳۰ تا ۴۵ دقیقه به حساب مقصد واریز میشود.

کارمزد خریدار ارزهای دیجیتال به صورت ارز دیجیتالی کسر شده و کارمزد فروشنده ارزدیجیتال از مبلغ دریافتی به ریال کسر میگردد

واریز و برداشت ریال

کارمزد واریز ریال صفر است.

واریز و برداشت رمزارز

کارمزد واریز و یا برداشت دارایی‌های دیجیتال به نوع کوین بستگی دارد و کارمزد ها همیشه ثابت نیست و با توجه به شرایط شبکه بلاک‌چین ارز مورد نظر تغییر می کند که این کارمزد در زمان خرید از ما یا فروش به ما بصورت مجزا توسط شبکه بلاکچین محاسبه و اخذ میگردد و در حال حاضر به شرح زیر است: 

دارایی دیجیتالهزینه برداشتحداقل قابل برداشت
بیت‌کوین۰.۰۰۰۳۵ BTC۰.۰۰۱ BTC
اتریوممتغیر بنا به شرایط شبکهمتغیر بنا به شرایط شبکه
لایت‌کوین۰.۰۰۱ LTC۰.۰۰۲ LTC
تتر – شبکه اتریوممتغیر بنا به شرایط شبکهمتغیر بنا به شرایط شبکه
تتر – شبکه ترون۰.۱ USDT۱ USDT
ریپل۰.۰۲ XRP۲۱ XRP
بیت‌کوین کش۰.۰۰۰۵ BCH۰.۰۱ BCH
بایننس کوین۰.۰۰۱ BNB۱ BNB
EOS۰.۱ EOS۵ EOS
استلار۰.۰۱ XLM۱۰۰ XLM
اتریوم کلاسیک۰.۰۱ ETC۱ ETC
ترون۱ TRX۱۰۰ TRX
پیمان۰.۰۵ PMN۰.۰۶ PMN